Brother G320

TOP 22 v kategorii Badmintonové sety

Brother G320

Ocelové pálky s plastovými průchodkami pro ochranu výpletu, pevný výplet, plastový košíček jako součást badmintonové sady, pouzdro přes rameno, určeno pro rekreační hru...
Doporučená nabídka Penzo.cz

Skladem • 1 varianta40 Kč96 % • 3 633 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč88 % • 6 255 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč82 % • 2 237 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 26 223 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta85 Kč95 % • 225 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 1 346 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta80 Kč97 % • 505 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta85 Kč93 % • 1 767 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta59 Kč98 % • 3 049 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta59 Kč95 % • 7 784 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta55 Kč544 recenzíDalší informace
Info v obchodu59 Kč97 % • 52 918 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Do týdne • 1 varianta89 Kč97 % • 1 796 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta79 Kč98 % • 32 555 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 671 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

• , zakoupeno v vasenakupy.cz

Cena odpovídá kvalitě, rakety jsou ale velmi lehounké, pinká se s nimi dobře ;) Určitě doporučuji dětem - začátečníkům jako venkovní hru na první seznamování s hrou. Míček byl zdeformovaný, ale ten si nahradíme, ale rakety se jeví v pořádku, tak snad něco málo vydrží.

• - produkt splnil veškerá očekávání

- rozhodně doporučujeme
    - lehké ale zároveň pevné rakety

OK

Badminton je hra, která zajistí skvělou zábavu při dovolené nebo pro volný čas Vašich dětí.Badminton je jedním z nejrychlejších raketových sportů. Hráč musí mít postřeh a výbornou kondici. Během jediného zápasu často naběhá až několik kilometrů. Badminton patří mezi nejstarší sporty na světě.

• Rozměry pouzdra (d š): 69 x 23cm
  • Délka pálky: 65,5cm

Cena je uvedena za 1 sadu

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v vasenakupy.cz

• - produkt splnil veškerá očekávání

- rozhodně doporučujeme
    - lehké ale zároveň pevné rakety

OK

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v ATM SPORT

Ok!

• - velmi rozumná cena,
    • - vzhledem k ceně ucházející kvalita,
    • - obal na pálky
    • - nekvalitní provedení rukojetí, po dvou hodinách používání koženkové omotání rukojetí povolilo a rozmotávalo se, až jsem ho musel odstranit!
    • - rozmáčknutý košíček v sadě

Tento produkt jsem si vybral pro rekreační využití na zkrácení volné chvíle. Jelikož jsem pálky nepotřeboval k vrcholovým účelům, tak jsem hledal nějakou sadu za rozumnou cenu. nakonec jsem se rozhodl pro tuto sadu. Poté co mi byla sada doručena, tak jsem zjistil, že košíček, který byl obsažen v sadě je rozplácnutý a nedalo se s ním pinkat. Mé štěstí bylo v tom, že jsem si zároveň objednal náhradní košíčky. Jako výhodu vidím, že je sada dodávána v obalu, který je výhodný pro přenášení pálek. Naopak mě zklamalo, že po pár hodinách používání povolilo omotání rukojetí a musel jsem ho odstranit a nahradit kobercovou páskou. Jinak jsem s pálkami vcelku spokojen a pro rekreační využití bych je doporučil.