VicFun Hobby set Deluxe Typ B

Materiál rakety: hliník Určeno pro: pokročilý; začátečník Hmotnost (g): 180 Délka (cm): 67.5 Obal: ANO Tvar hlavy: standartní Vyvážení (mm): 3 Pružnost: Medium Provedení...
Doporučená nabídka Merco.cz

Skladem • 1 varianta66 Kč85 % • 552 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta89 Kč100 % • 636 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč94 % • 6 162 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Sportega.cz

V badmintonu jsem začátečník, proto tento levnější set považuji za dostačující. Zatím jsem s pálkami hrála jen jednou. S pálkami jsem spokojená, míče budu muset vyměnit za kvalitnější. Doporučuji si s tímto setem koupit zvlášť lepší míčky.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Košíčky mají gumovou hlavičku, to mně osobně nevyhovuje.
    Při první hře se mi košíček zarazil asi 10x do rakety - je vhodně pouze na rekreační pinkání.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Výrobek je vhodný pro děti.

• Materiál rakety: hliník
  • Určeno pro: pokročilý; začátečník
  • Hmotnost (g): 180
  • Délka (cm): 67.5
  • Obal: ANO
  • Tvar hlavy: standartní
  • Vyvážení (mm): 3
  • Pružnost: Medium
  • Provedení výrobku: šedá barva, modrá barva

VicFun Deluxe Set B

Badmintonový set Deluxe Set B je set vybavení pro badminton pro využití na zahradě, v parku nebo na pláži. Vyniká svoji odolností.

Obsahuje 2 odolné badmintonové rakety VicFun XT 1.6, 2 míče, badmintonová pravidla, baleno v pevném, dobře přenosném obalu.

Speedbadminton je mladý sport, který vznikl v roce 2002 v Německu. Hlavním požadavkem u zrodu speedbadmintonu bylo vytvořit hru podobnou badmintonu, která se dá hrát kdykoliv a kdekoliv – v parku, na zahradě, na pláži nebo na tenisovém kurtu.

Můžete hrát freestyle speebaddminton - bez hřiště a bez pravidel – odpočinková hra na pláži, dlouhé údery nebo prudké rány v parku. Kdekoli, kde je dostatek místa pro let míče. Můžete hrát také klasický speedbadmintonový zápas! Speedbadmintonový kurt má následující rozměry - 12,8 metrů délky a 5,5 metrů šířku. Každý hráč má své čtvercové pole a snaží se míček odpalovat do pole soupeře tak, aby v něm míček spadl na zem. Hraje se na 3 sety do 16 bodů. Podání se střídá po třech. Při čtyřhře se hraje na 4 polích, kdy jsou dvě a dvě u sebe.

Jednoduché, ale fyzicky náročné.

Raketa je podobná squashové, ale tvarově je přizpůsobena speciálně speedbadmintonu. V porovnání s ostatními raketovými sporty má sweetspot (bod pro ideální trefení míče) posunutý více směrem do ruky, čímž je zaručena jednoduchá manévrovatelnost. Míček je podobný tomu badmintonovému a říká se mu speeder. Je barevně výrazný a těžší, aby lépe odolával větru. Speeder běžně létá rychlostí přes 200 km/h a křivka dráhy letu je proti badmintonu delší.

Speedbadminton nabízí vynikající zábavu pro aktivní hráče, kteří se nechtějí při hře ničím omezovat. Jeho největší předností je možnost hrát kdykoliv a kdekoliv. Ať už se věnujete speedbadmintonu rekreačně či na profesionální úrovni, hrajete uvnitř nebo venku, podle pravidel nebo dáváte přednost freestylové hře, vždy je důležité si hru užít! Je to opravdu vynikající zábava a zároveň skvělá fyzická aktivita.

VICFUN - HAVE FUN, PLAY EVERYWHERE

• Šířka (cm): 30.00
  • Hloubka (cm): 20.00
  • EAN: 4005543796164
  • Záruční doba: 24 měsíců

Set na badminton pro rekreační hráče. Ideální společník na víkendy a dovolené.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MALL.CZ

Košíčky mají gumovou hlavičku, to mně osobně nevyhovuje.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Výrobek je vhodný pro děti.
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Sportega.cz

Set jsem pořídila pro desetiletého vnuka. Pro děti ideální.

• , zakoupeno v www.e-sportshop.cz

Pro rekreační amatérskou hru dostačující.

• Rakety super .
    • Rozhodně dobrá koupě .Splnila moje očekávání .
    • Ale míčky vydržely necelou první hodinku .
    • Škoda.

Zkušenost s raketami dobrá ,jak jsem uvedla výše ,ale ty míčky.
    Klidně set mohl být dražší o cenu lepších míčků ,aby klient hned nemusel shánět nové .
    Pro začátečníka je těžké si objednat míčky hned při objednávce setu ,když neví jaké budou vyhovovat.

Možná doporučení pro výrobce, aby do setu dal červené,modré i zelené míčky pro zkoušku . Pak už si zákazník dokoupí takové, které bude potřebovat.