Victor Ripple Power 21

Produkt nemá žádné parametry.

• kvalitní

vybráno podle popisu

dobrý poměr cena/výkon

• , zakoupeno v Sportega.cz

Zatím odehráno pár zápasů a zvykám si na ní. Ale hraje se mi s ní dobře.

Produkt nemá žádné parametry.

Badmintonová raketa Victor Ripple Power 21 LTD je vhodná pro mírně až středně pokročilé hráče a hráčky, kteří již mají naučenu základní badmintonovou techniku a chtějí posunout svoji hru na vyšší úroveň.

Raketu doporučujeme pro badmintonisty, kteří upřednostňují technický styl hry, jejich pestrá hra je plná lobů na základní čáru soupeře (klíry) a kraťasů těsně za síť (dropy).

Raketa z celografitovou konstrukcí je velmi lehká, její hmotnost je pouze 87 g včetně výpletu. Shaft rakety je středně pružný/tuhý a vyvážení je na střed. Rovnovážný bod je na hodnotě 306 mm. Díky těmto parametrům je Ripple Power 21 velmi dobře ovladatelná a doporučujeme ji jak mužům tak ženám.

Raketu jsme si nechali vyplést špičkovým výpletem Ashaway Zymax 70, který se vyznačuje perfektním spojením síly a kontroly, dlouhou životností a velmi líbivým zvukem. Firma Ashaway je jeden z lídrů ve výrobě badmintonových i squashových výpletů a Zymax 70 je jeden z nejkvalitnějších výpletů na světě.

Celá raketa je tvořena Ultra HI-Modulus Graphitem, což je velmi vyspělý materiál, který raketě dává velmi dobré herní vlastnosti a účinně zvyšuje torzní tuhost celé rakety.

Unikátní a patentovaná Ripple Power technologie spočívá v zaoblení a vystužení průchodkových míst rámu, tzn. míst kde struny prochází rámem rakety. Výplet tak prochází rámem s menším odporem, chová se jako více elastický a dynamicky vyrovnává napětí jednotlivých strun.

• kvalitní

vybráno podle popisu

dobrý poměr cena/výkon

• , zakoupeno v Sportega.cz

Zatím odehráno pár zápasů a zvykám si na ní. Ale hraje se mi s ní dobře.

• , zakoupeno v Sportega.cz

• Skvělá ovladatelnost rakety mi pomáhá ve zvládnutí a procvičení správné techniky úderu.
  • , zakoupeno v Sportega.cz

• Raketu jsem měl možnost vyzkoušet zatím párkrát, ale spokojenost. Přesná, není špatná ani při útoku.

Velmi dobrý pomět cena / výkon. Splnila očekávání která jsem do rakety této kategorie vkládal.

Přesně odpovídá popisu.

• , zakoupeno v Sportega.cz

• lehká, vhodná spíše pro ženy dobře ovladatelná na síti

ano doporučuji

• skvěle padne do ruky
    • výborná na techniku i útok
    • design

Podle mne ideální raketa pro středně pokročilé hráče preferující technický styl hry

• hraje samo toto
    • už mě nikdo neporazí, když ju mám

doporučuju pro technickou i útočnou hru, raketa je universální a lehká...

• lehká
    • ideální pro univerzální hru

Koupil jsem si ji po modelu Victor New Gen 6000. Už při první hře mně padla dobře do ruky. I s originálním výpletem se s ní skvělě smečuje. Doporučuji.