Nejnovější recenze ze sekce Badmintonové sety

www.topsport.cz www.topsport.cz

Přidáno: 12. října 2011

• je v setu
  • obal
  • rozhodně ne pro profi hráče
  • provedení a kvalita

Set vhodný pro začínající hráče nebo pro rekreační pinkání. Rozhodně se nejedná o PROFI sadu. Už jenom cena napovídá, že dvě rakety včetně obalu a košíčku nebudou nic moc.

Pokud chcete ušetřit a strávit několik chvil na dovolené badmintonem je tento set dobrá volba.

Pokročilí a profi hráči by se měli porozhlénout jinde.

Badmintonové sety a rakety prodáváme maloobchodně i přes internet, naše recenze na tento produkt je tedy založena na našich vlastních zkušenostech s podobným zbožím.

Ověřený zákazník KASA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. září 2011

Zakoupeno v KASA.cz

• nízká cena
  • hlasité odpinkávání, škrtnete o zem a rázem jste na hliníku

pro rekreační hraní je to dobrá koupě

Speedminton Set S400

paráda

Ověřený zákazník ePROTON.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. července 2011

Zakoupeno v ePROTON.cz

ve vašem obchodě cenopvě přijatelný

Brother G320

Brother G320

Přidáno: 2. června 2011

• velmi rozumná cena,
  • vzhledem k ceně ucházející kvalita,
  • obal na pálky
  • nekvalitní provedení rukojetí, po dvou hodinách používání koženkové omotání rukojetí povolilo a rozmotávalo se, až jsem ho musel odstranit!
  • rozmáčknutý košíček v sadě

Tento produkt jsem si vybral pro rekreační využití na zkrácení volné chvíle. Jelikož jsem pálky nepotřeboval k vrcholovým účelům, tak jsem hledal nějakou sadu za rozumnou cenu. nakonec jsem se rozhodl pro tuto sadu. Poté co mi byla sada doručena, tak jsem zjistil, že košíček, který byl obsažen v sadě je rozplácnutý a nedalo se s ním pinkat. Mé štěstí bylo v tom, že jsem si zároveň objednal náhradní košíčky. Jako výhodu vidím, že je sada dodávána v obalu, který je výhodný pro přenášení pálek. Naopak mě zklamalo, že po pár hodinách používání povolilo omotání rukojetí a musel jsem ho odstranit a nahradit kobercovou páskou. Jinak jsem s pálkami vcelku spokojen a pro rekreační využití bych je doporučil.

Wilson Tour Pro Kit

Wilson Tour Pro Kit

Ověřený zákazník Sportovniobchod.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. května 2011

(naposledy upraveno 23. května 2011)

Zakoupeno v Sportovniobchod.cz

• Po pár minutách hry praskl výplet u jedné z pálek.

Jako komplet dobrý,ale zřejmě nekvalitní výplet.

Spokey FUN START

Spokey FUN START

Ověřený zákazník Sportovniobchod.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. května 2011

Zakoupeno v Sportovniobchod.cz

• Výhodný set, jednoduchý na složení a na schování. Zabaví se celá rodina.
  • Škoda ,že spodní kovová tyč není do špice, lépe by se zarážela do země.

Ověřený zákazník NEJCENY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. dubna 2011

Zakoupeno v NEJCENY.cz

Velmi dobrý poměr cena výkon.

Ověřený zákazník 123shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. ledna 2011

Zakoupeno v 123shop.cz

• výhodná cena
  • nízká hmotnost pálek
  • pro začátečníky dostačující

celkem jsem spokojená
pálky jsou velmi lehké a mají dobře tvarované rulojetě

Yonex Carbonex CAB-6000 DF

Yonex Carbonex CAB-6000 DF

Ověřený zákazník Sportega.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. prosince 2010

Zakoupeno v Sportega.cz

Kvalitní rakety

Jessica007 Jessica007

Přidáno: 6. listopadu 2010

• výborná sada pro rekreační hraní badmintonu
  • kvalitní rakety i míčky
  • vše umístěno v praktickém přenosném pouzdře

Letos v létě jsem si po dlouhé době koupila nové badmintonové rakety, které jsou opravdu dobré kvality pro rekreační hraní. Před nimi jsem hrála s úplně obyčejnými z nějakého hypermarketu, sice stály proti těmto pár korun, ale kvalita tomu odpovídala. Jako mladá jsem měla také kvalitní rakety, ale ty už jsou dávno pryč. Takže opět změna k lepšímu, jsem z těchto raket naprosto nadšená, navíc jsou v praktickém setu ještě se dvěma kvalitními míčky umístěné v přenosném bagu, kam se mohou ukládat i v něm přenášet. Mám z nich velkou radost a hraje se s nimi opravdu skvěle, doporučuji všem rekreačním hráčům. Hraje se s nimi naprosto skvěle, rakety míčky dobře odráží, jsem z nich hodně nadšená.

Přidáno: 25. října 2010

• vše v jednom
  • značkovače kurtu jsou plastové, a tak nevydržely

S tímto produktem jsem na výsost spokojena. Splnil účel a tím bylo letní rekreační badmintonové bláznění na louce. K radosti celé rodiny jsem se všichni nalítali dosyta.
Naprosto jsme ocenili podání produktu All in 1, takže už snad nikdy nebudeme hledat síťku, či náhradní míčky -vše je teď v jedné tašce.
Doporučuji všem!!

Ověřený zákazník 123shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. října 2010

Zakoupeno v 123shop.cz

• Skvělé ceny.
  • Rychlý obchod a dodání.

Objednané zboží bude odzkoušeno po vánocích. je to jako dárek. Takže doufám že zboží bude v pořádku i po delší době schované ve skříni. Zkontrolováno bylo, nic není poškozeno. Vybrala jsem si tenhle obchod, protože to bylo za nejlepší cenu. Tenhle obchod patří spíše mezi levnější. funguje přesně tak jak jsem očekávala. Sadu jsme hledali na internetu, protože to takhle kupovala i rodina. Hodí se pro jakoukoliv příležitost ve volném čase! Spojíte tak příjemné s užitečným:)

Přidáno: 30. července 2010

• Skvělá rodinná hra,která určitě každého zabaví
  • Sada obsahuje téměř vše,co potřebujete pro hraní,až na sít
  • Nízká cena této sady
  • Skvěle procvičí vaši fyzičku
  • Nic,akorát by set mohl obsahovat i sit

Rádi by jste si zahráli nějakou novou hru,která vás pobaví a zároven se fyzicky procvičite a paradne si zahrajete?Pak je hra badminton právě pro vás.Doporučuji vám obzvláště tento levný set,pokud s badmintonem začínáte.Stačí,když si dokoupíte sít a můžete hrát,i když pokud máte nejakou šňůru,stačí,když si natahnete ji,pokud nechcete prozatim kupovat sit,nez vás hra chytne,ale zarucuji vam,ze vas urcite bude bavit :) balení head basic kit obsahuje 2 nylonové košíčky( míčky) na hraní a 2 badmintonové pálky ( doporučuji zakoupit 2x,ve ctyrech je to mnohem vetsi legrace a navic se mičky rychle niči nebo ztraceji,takze neni na skodu,mit v zaloze) a speciální pouzdro.já mohu za sebe jedině doporučit,je to bezvadná hra!

Lucifereeek Lucifereeek

Přidáno: 19. července 2010

• skvělá zábava
  • nenáročná
  • lehká raketa
  • sada v pouzdru

Pokud máte kde hrát, doporučuji, je to výborná hra, rakety jsou lehké, takže můžete hrát i s Vašimi dětmi. Ideální na dovolenou, kdy nezaberou moc místa, a v praktickém pouzdru máte dvě rakety, a dva košíčky, takže ho v pohodě dáte kdekoliv. Jedinou nevýhodou badmintonu je, že pokud hrajete venku, nesmí být moc vítr, jinak to nemá moc cenu, badminton se hraje i v halách, je to myslím čím dál populárnější sport. Určitě doporučuji, je to vhodné i pro ty, kteří jinak na sport moc nejsou. :)

Ověřený zákazník BUCLA Ověřený zákazník

Přidáno: 19. května 2010

Zakoupeno v BUCLA

• dobrý poměr kvalita/cena, nízká hmotnost

Za solidní peníze dostanete set dvou badmintonových raket s míčky a bagem. Pro děti na výuku výborné vzhledem k nízké hmotnosti i ceně.

Talbot Torro 4 Attacker

Talbot Torro 4 Attacker

Přidáno: 12. září 2009

• úzká rukojeť pro děti
  • hmotnost
  • Vícedílná konstrukce
  • nevyvažené
  • potisk výpletu nevydrží ani 5h

Jedná se o set, který sice nevlastním, ale jednu raketu sólo mám.
Předesílám, že jsem ji koupil jen proto, aby mi děcka netahaly moje karbonky. Sám bych si ji nekoupil už jen kvůli tomu, že v obchodě jich měli na věšáku 8 a jen jedna z nich nebyla v kloubu hlavy vychýlena od středu o více než 5°
Tu jsem zakoupil a děti byly konečně nadšeny. Sám používám VICTOR a YONEX a proto je téměř nemožné srovnávat tyto levnější modely.
Musím uznat, že výrobce rozhodně myslel i na děti a drobounké dámy. Rukojeť je tenčí než obvykle. To však nemusí vyhovovat mužům s pořádnou tlapou. Klasický tvar hlavy, tedy vajíčko určitě pomůže začátečníkům, ale nezaručuje takovou pevnost rámu hlavy, jako různé jinak lomené tvary.
Design je lákavý, celkem povedený, písmena na stopce jsou střízlivá a omotávka docela slušná. Nemá sice takovou adhezi jako vypracovaná jemná pravá kůže, ale lepší než tenkostěnný molitanový polyuretan. Potisk na výpletu ale zmizel asi za 3 hodiny. Zbyly jen občas drobné flíčky. Hmotnost je 85 gramů bez výpletu, takže celkem asi 98g. To je standard pro rekreační rakety, zápěstí Vám tedy neupadne. Flexibilita, tedy pružnost je téměř na nule ale něco malinko tam přeci je. To bude ale spíše dáno tou vícedílnou konstrukcí.
Na rekreační amatérské hraní, je raketa dostačující a zahraji si s ní třeba na dovolené také rád. Badmington miluji, ale určitě si s sebou nebudu někam do kempu tahat profi výbavu.
Takže užívejte si a hlavně hrajte, je to fajn relax a pro děcka snazší než klasický a těžký tenis.

Spartan FAVORIT

Spartan FAVORIT

Přidáno: 25. března 2009

zatím nevím není vhodné počasí, pro tento sport

Zobrazuji 381 - 398 ze 398 recenzí 1...16 17 18 19 [ 20 ]